شرایط و ضوابط خرید

قوانین و شرایط استفاده

لطفاً فوانین و شرایط خرید از فروشگاه آنلاین آسان پلن را تا انتها بخوانید. با استفاده از این وب سایت و تایید خرید شما موافقت خود را با قوانین استفاده از آن را اعلام می کنید. قوانین خرید اینترنتی از این فروشگاه بطور متناوب بروز رسانی می شوند و خریداران گرامی موظف اند قبل از ثبت هر سفارش، از کلیه قوانین جدید در این بخش از وب سایت مطلع گردند. استفاده از خدمات این سایت منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد. بدیهی است که فروشگاه در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت. چنانچه این قوانین مورد پذیرش شما نمی باشد، لطفاً از این وب سایت جهت خرید استفاده ننمایید.

تعریف برخی اصطلاحات بکار رفته در قوانین

  • فروشنده: منظور فروشگاه اینترنتی به آدرس اینترنتی www.asanplan.ir می باشد.
  • خریدار: منظور شخص یا کاربر ثبت کننده سفارش در وب سایت فروشگاه می باشد که اقدام به ثبت سفارش و خرید محصول از این فروشگاه می نماید.
  • پرداخت وجه: همان انتقال وجه از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک های طرف قرارداد فروشگاه می باشد.
  • کلیه فعالیت های فروشگاه اینترنتی آسان پلن بر اساس قوانین و مقررات تجارت جمهوری اسلامی ایران می باشد.

مقررات و شرایط عمومی ‌و اختصاصی

1- مشتریان با اطلاع و آگاهی کامل از قوانین و مقررات سامانه خرید اینترنتی و در چارچوب آن اقدام به خرید می‌کنند.
2- شخص خریدار ابتدا از طریق سایت و آگاهی کافی نسبت انتخاب محصول اقدام می نماید.
3- کلیه اطلاعات وارد شده در فرم ثبت سفارش در فروشگاه می بایست با اطلاعات حقیقی شخص مطابقت داشته باشد.(بدیهی است ارتباط بعدی تنها از طریق همین اطلاعات صورت می پذیرد)
4- آدرس خریدار بعنوان محل دریافت محصول تلقی گردیده و عواقب درج اشتباه آدرس به عهده خریدار می باشد.
5- فروشنده، هیچ مسئولیتی در قبال عدم دسترسی خریدار به آدرس ثبت شده خریدار را ندارد، لذا در هنگام ثبت آدرس در موقع سفارش نهایت دقت را در معتبر بودن آن مبذول فرمائید.
7- مشتریان با اطلاع کامل از قیمت و نوع کالای عرضه شده اقدام به خرید کرده است.
8- اعتبار قیمت های در وب سایت فروشگاه اینترنتی در لحظه خرید معتبر و مقطوع بوده و غیر قابل تغییر می باشد.
9- هزینه ارسال بسته به میزان خرید برای مشتریان برطبق تعرفه های پست ارسال می شود.
10- امکان مرجوع یا تعویض محصول وجود ندارد بنابر این خریدار می بایست در انتخاب محصول نهایت دقت را مبذول داشته باشد.
12- فروشنده پس از تایید پرداخت از بانک محصول به آدرس ثبت شده خریدار ارسال می‌گردد.
13- در صورت عدم موجودی یک محصول به تعداد درخواستی (برای درخواستهای به تعداد زیاد)، سایت بصورت اتوماتیک از فروش آن جلوگیری می نماید و در صورتیکه پس از پرداخت تعداد محصول درخواستی به اندازه مورد نیاز موجود نباشد، دستور برگشت وجه پرداختی به صورت اتوماتیک به بانک داده خواهد شد.
15- پس از سفارش خریدار موظف است که اطلاعات خرید خود را در محلی یاداشت نموده تا در مراحل پیگیری و یا بروز اشکال بتواند از آن اطلاعات استفاده نماید. (اطلاعات لازم شامل شماره پیگیری بانک، تاریخ و زمان پرداخت، ایمیل ثبت شده، نوع و تعداد محصول درخواستی، شماره سریال و شناسه کاربری)
18- در مواردی كه فروشگاه بنا به عللی از قبیل خرابی دستگاه های كامپیوتری، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطی، رویدادهای اجتناب ناپذیر و … آنچه كه خارج از كنترل فروشنده است قادر به ارائه خدمات نباشد مسئولیتی متوجه فروشگاه نخواهد بود.
19- چنانچه بین فروشگاه و مشتـری در خصوص  عملیـات انجام یافته اختلاف نظری باشد، اسناد دفاتر ، گزارشات و همچنین عملیات الكترونیكی ضبط شده در فایلهای سیستم كامپیوتری فروشگاه و بانک هائی که شرکت دارای حساب در آن ها می باشد در مقابل ادعای مشتری سند و دلیل معتبر خواهند بود و مشتری حق هرگونه اعتراض و ادعایی را تحت هر عنوان كه باشد از خود سلب می‌نماید.
20- مشتریان با اطلاع و آگاهی کامل از قوانین جرایم رایانه‌یی و سایر قوانین مرتبط به خرید اقدام کرده و مسوولیت هرگونه رفتار خارج از چارچوب قانون بر عهده کاربر است.
21- عملیات خرید پس از انتخاب محصول و پرداخت از طریق درگاه بانک و دریافت محصول به اتمام می رسد.
22- فروشگاه می‌تواند كلیه موضوعات مشكوك و اطلاعات مربوط به اشخاص مظنون به سوء استفاده از سیستم را به مقامات انتظامی ‌و قضائی اعلام دارد تا تحت پیگرد قانونی قرار گیرند.
 
در پایان اینجانب با مطالعه بندهای فوق و آگاهی کامل از مقررات خرید اینترنتی و پذیرش تمامی شرایط و مقررات مذکور به خرید الکترونیکی اقدام نموده و در آینده هرگونه اعتراض به موارد ذکر شده را از خود سلب و ساقط می‌نمایم.

نظرات شرکت کنندگان رویداد