بررسی اجمالی

سیاست بازپرداخت و بازگشت محصولات و خدمات آسان پلن 7 روز می باشد.

برای واجد شرایط بودن برای عودت وجه، نباید حتی یک جلسه از دوره شما شروع شده باشد. ( در صورتی که در تاریخ سر‌رسید جلسه غایب باشید جلسه به عنوان جلسه برگزار شده تلقی خواهد شد و امکان انصراف وجود ندارد)

به منظور بررسی شرایط انصراف و بازگشت وجه، ارائه سند پرداخت مالی و سند ثبت نام الزامی است.

سایر موارد غیر قابل بازگشت( پس از ثبت نام):

کارت های اشتراک و کارت هدیه

محصولات دانلودی شامل دوره های مجازی و آفلاین

کتاب ها/ آزمون ها/ دوره ها/ خدماتی که آسان پلن به عنوان واسط و معرف عمل کرده و فروشنده (ارائه دهنده سرویس) شخص ثالثی باشد. همچنین امکان انصراف از سمت فروشنده محصول/ارائه دهنده اصلی سرویس نیز موجود نمی باشد. بنابراین از مکاتبه مستقیم با فروشنده سرویس نیز خودداری فرمایید.

هر سرویسی از آسان پلن که مدت زمان خرید آن بیشتر از 7 روز باشد و یا حتی یک جلسه از آن ( حتی در صورت عدم شرکت خریدار) گذشته باشد.

بازپرداخت

پس از دریافت و بازرسی شرایط انصراف شما، ایمیلی برای شما ارسال می کنیم تا به شما اطلاع دهیم که انصراف شما را دریافت کرده ایم. همچنین تأیید یا رد درخواست انصراف شما را به شما اطلاع خواهیم داد.

در صورت تایید، بازپرداخت شما پردازش می‌شود و اعتباری به‌طور خودکار به کارت اعتباری (آنی) یا روش پرداخت اصلی شما ( 3 روز کاری) اعمال می‌شود.

بازپرداخت دیر یا از دست رفته


اگر هنوز بازپرداختی دریافت نکرده‌اید، ابتدا حساب بانکی خود را دوباره بررسی کنید.

سپس با شرکت کارت اعتباری ( بانک) خود تماس بگیرید، ممکن است مدتی طول بکشد تا بازپرداخت شما به طور رسمی ثبت شود.

اگر همه این کارها را انجام داده اید و هنوز بازپرداخت خود را دریافت نکرده اید، لطفاً با ما از طریق” فرم تماس” تماس بگیرید.

موارد تخفیف دار

فقط کالاها و خدماتی که با قیمت اصلی خریداری شده اند قابل انصراف هستند. هیچ یک از کالا ها و خدمات دارای طرخ تخفیف امکان انصراف را ندارند.

تعویض

امکان تعویض فقط در مورد سرویس های اصلی آسان پلن و در شرایط خاص با تایید مدیر سایت و تا قبل از شروع دوره ثبت نامی می باشد. در صورت نیاز به تعویض،جهت انجام بررسی به ما ایمیلی به آدرس info@asanplan.ir ارسال کنید.

مرسولات

کلیه هزینه های ارسال بر عهده خریدار می باشد.

نیاز به کمک دارید؟

لطفاً با ما از طریق” فرم تماس” تماس بگیرید.

نظرات شرکت کنندگان رویداد