با شرایط امروزی و سرعت گرفتن پیشرفت تکنولوژی در زندگی انسانها، مشاوره آنلاین و تلفنی بیشتر مورد استقبال افراد قرار گرفته است. اگر چه این نوع مشاوره قبلا هم انجام می شده اما خیلی از افراد ترجیح می دادند که جلسات مشاوره خود را به صورت حضوری دریافت کنند.

مزایای مشاوره تحصیلی آنلاین
احساس بهتر
از جمله مزایایی که مشاوره آنلاین دارد این است که خیلی از افراد بنا به دلایل مختلف نمی‌توانند از مشاوره حضوری استفاده کنند. مثلاً در مشاوره حضوری احساس راحتی نمی کنند و نمی تواند با مشاور خود ارتباط برقرار کند. اما وقتی جلسه مشاوره به صورت آنلاین باشد استرس کمتری دارند و راحت‌تر می‌تواند مشکل خود را با مشاور خود در میان بگذارند و آن را حل کنند.

عدم محدودیت زمانی و مکانی
برای ارتباط با مشاوران تحصیلی آنلاین و تلفنی محدودیت مکانی و زمانی وجود ندارد و حتی این امکان را دارید که یا هماهنگی قبلی در ساعات پایانی روز که حجم کارکمتری دارید با مشاور خود در ارتباط باشید.

مشاوره کاملا حرفه ای
شاید تصور کنید که مشاوره تحصیلی آنلاین کیفیت ندارد و نمی توان از آن به عنوان یک مشاوره حرفه ای و تخصصی استفاده کرد. اما تیم تخصصی “آسان پلن” از برترین مشاوران تشکیل شده است و تعدادی از مشاوران نیز از رتبه های برتر کنکور سال های گذشته هستند و در بهترین دانشگاه ها و رشته ها تحصیل کرده و فارغ التحصیل شده اند.

تحلیل سریع آزمون ها
بلافاصله بعد از آزمونتان می توانید جواب آن را برای مشاورتان ارسال کنید و مشاور آزمون را برای شما تحلیل و بررسی کند و نکات آن را به شما بگوید تا نتیجه بهتری در مراحل بعدی بگیرید و لازم نیست مثل گذشته تا روز کاری بعد منتظر باشید تا به دفتر مشاور بروید تا کارنامه را بررسی کند.

می‌توانید خود و احساساتتان را با روش‌های مختلف بیان کنید. (متن، ویدئو، صدا و …)
بعضی وقت‌ها صحبت کردن نمی‌تواند به تنهایی برای بیان کردن احساسات و افکار به شما کمک کند. با استفاده از بعضی روش‌های مشاوره آنلاین افراد می‌توانند بنویسند، با تصویر و یا بدون تصویر حرف بزنند، به طور همزمان و یا حتی غیرهمزمان باهم صحبت کنند.

از جمله خدمات آنلاین میتوان به:

مشاوره آنلاین
گروه خدمات آموزش آنلاین آسان پلن خدمات مشاوره ای و برنامه ریزی تحصیلی خود را به صورت کاملا تخصصی برای دانش آموزان مقاطع تحصیلی اول دبستان تا کنکور ارائه می دهد. وجود برنامه ای مناسب جهت استفاده از وقت های آزاد به کمک یک مشاور تخصصی حوزه آموزش می تواند مانع از اتلاف وقت دانش آموز شود و روند یادگیری را بهبود بخشد. 


برنامه ریزی درسی آنلاین
با توجه به اینکه برنامه ریزی برای هر فرد می تواند متفاوت با فرد دیگر باشدبرنامه ریزی درسی آنلاین با توجه به ارتباط دوجانبه ای که برای داوطلب و مشاور فراهم می آورد، کمک می کند تا دانش آموزان با توجه به اصول صحیح به مطالعه بپردازند.

رویکرد کلی ما ارائه خدمات به روز آموزشی در بستر آنلاین می باشد که از یک سو می تواند در صرفه جویی زمان و هزینه دانش آموز تاثیر به سزایی داشته و از سوی دیگر باعث ارائه خدمات بدون محدودیت جغرافیایی می شود.
به صورت کلی گروه خدمات آموزش آنلاین آسان پلن، هدف خود را در برگزاری جلسات مشاوره ای، برنامه ریزی هدفمند، کلاس های کمک آموزشی به صورت خصوصی و نیز برگزاری و معرفی آزمون های آزمایشی برای دانش آموزان قرار داده است. در کنار این خدمات به منظور پاسخ گویی به نیاز دانش آموزان، اخبار و اطلاعات مورد نیاز ایشان، کتاب های کمک آموزشی و … نیز در حال پیگیری و ارائه به دانش آموزان عزیز است.

نظرات شرکت کنندگان رویداد